Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dj Pocoloco

hudbě se věnuje od r. 2001 a djingu aktivněji od r. 2005. Hraje převážne z vinylů-nejraději ze svých oblíbených sedmipalců.

Sety, ve kterych mixuje latinske rytmy s funkem, afrobeatem, ruznymi mash-upy a breaky, koncipuje co nejpestřeji s důrazem na party atmosféru.

V roce 2004 zakládá Cabaret Manana Sound.

Cabaret Manana je seskupení djů a hudebních nadšenců,jejichž  záměrem je propagovat opomíjené hudební žánry. Během svého působení na  klubové scéně se vyvíjí v regulerní projekt vedený dvojicí djs Pocoloco & B-fly. Ve svém projevu spojují staré s novým a zahrnuje prvky latiny, funku, afra, r&b, jazzu, hiphopu, broken beatu a reggae. Presentují hudbu, které věří a které nechybí duše a groove.

Kromě hraní se aktivně věnuje organizaci akcí s hosty z čech a ze zahraničí,na na kterých vystoupili například:Tobias Kirmayer(Tramp rec.),Dj Skeg(Breakin Bread rec.),Urban Allstars Dj team a další

Oblibene labely
Freestyle, Soundway, Sofrito, Tramp, Tru Thought, Urban Allstars, Breakin Bread, Goodgroove, Mukatsuku, Daptone, Killer Funk, Record Kicks atd...

Obrazek

 

 


PocoLoco@FeelTheFunk by Goldstareta