Jdi na obsah Jdi na menu
 


30.1.2010 RETROPFUNK

24. 1. 2010

 

V sobotu 30.ledna se barem LE MIRAGE-ÚJEZD rozezní směsice Funk,Soul a Groovy muziky
Vystoupí Djs Goldstar a Sounboy a jako speciální host The Sensational Luciano

ObrazekTento maník, kterému je dvacet a něco, je hudební fanda z Krakova v Polsku, sbírá nahrávky různých stylů a má fakt rád groove. Po klubech hraje už nějaký ten rok a nedávno se pustil i do produkování. Na JUNO Download jeho tracky pravidelně dosahují nejvyšších příček prodejnosti a jeho drzé mashupy hrají DJs po celém světě.

I v sobotu 30.ledna Vám Luciano rozhodně natočí skvělý koktejl ze soulu, funku, disca, breakbeatu, jazzu, bossa novy a vůbec všeho, co je groovy! Jeho sety jsou hodně v kurzu ve velkých polských městech jako Varšava, Vratislav i Krakov. Mimoto má i svojí show v rádiu, a koho bude jeho hudba hodně zajímat, neměl by minout jeho blog.

O Lucianovi uslyšíte i v  neděli 24.1. od 22hodin v pořadu GRUNDFUNK na radiu Wave.Mimo povídání o něm-bez něj:-)uslyšíte i speciální funky mix,který pro Grundfunk namixoval.

 

 Kromě štavnaté hudební nabídky se můžete těšit na pořádně rozjetý večírek,na kterém proběhne oslava 4.narozenin a rozlučka s Djem Soundboyem odlétajícím pracovně do teplých krajů...

 

Obrazek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář