Jdi na obsah Jdi na menu

29.1.2010 FEEL THE FUNK vol.7

24. 1. 2010

 

Sedíte doma a říkáte si, že by to chtělo další Feel The Funk? Váš problém už je dávno vyřešen, protože přichází Feel The Funk vol. 7! Čeká Vás atmosféra nabitá funkem a soulem. A funkové menu je jako tradičně opravdu plné, bude se na Vás těšit The Sensational Luciano - funkem nadupaný host z Polska a DJ Goldstar.

Hlavním hostem v sedmém pokračování těchto jedinečných mejdanů v jedinečném plzenském klubu Buena Vista je The Sensational Luciano a.k.a. Rewelacyjny Luciano.

Tento maník, kterému je dvacet a něco, je hudební fanda z Krakova v Polsku, sbírá nahrávky různých stylů a má fakt rád groove. Po klubech hraje už nějaký ten rok a nedávno se pustil i do produkování. Na JUNO Download jeho tracky pravidelně dosahují nejvyšších příček prodejnosti a jeho drzé mashupy hrají DJs po celém světě.

I v pátek 29. ledna Vám Luciano rozhodně natočí skvělý koktejl ze soulu, funku, disca, breakbeatu, jazzu, bossa novy a vůbec všeho, co je groovy! Jeho sety jsou hodně v kurzu ve velkých polských městech jako Varšava, Vratislav i Krakov. Mimoto má i svojí show v rádiu, a koho bude jeho hudba hodně zajímat, neměl by minout jeho blog.

O Lucianovi uslyšíte i v  neděli 24.1.od 22hodin v pořadu GRUNDFUNK na radiu Wave.Mimo povídání o něm-bez něj:-)uslyšíte i speciální funky mix,který pro Grundfunk namixoval.

 

 

Funkové menu Feel The Funk vol. 7 doplní Dj Goldstar-pořadatel mejdanů MASH UP FUNK

I když 29. ledna venku bude nejspíš mrznout nebo budou padat trakaře, přijďte rozhodně vystrojeni co nejfunkověji, protože to k Feel The Funk prostě patří…

Takže v pátek 29. ledna v Buena Vista Clubu na Feel The Funk vol. 7 s The Sensational Lucianem a DJem Goldstarem naviděnou!

 

Feel The Funk vol. 7

 

The Sensational Luciano a.k.a. Rewelacyjny Luciano (Poland)
DJ Goldstar (ETA DJ’s)
Buena Vista Club - Kollárova 20, Plzeň

 

Obrazek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář