Jdi na obsah Jdi na menu
 


19.6.FUNKY TRAIN

15. 6. 2010

 

2010-06-19-kokos.jpg

FUNKY TRAIN

Již tuto sobotu se v prostorách Dobřichovického baru LOS KOKOS rozezní pestrobarevná směs stylů v podání Djs  Goldstara a Ichbina.Těšit se můžete na Funk, Hiphop, Breakz a Latinské rytmy jež tito pánové budou do Vašich sluchových ústrojí sunout až do brzkých ranních hodin.

FUNKY TRAIN

19.6.2010, 21-05h

Los Kokos Bar

5.Května, Dobřichovice

 

Mapa

DJ GOLDSTAR

Norbert Goldstar k elektronické muzice přičichl ještě na základní škole(r.1991),kdy na pionýrském táboře sjížděl německé techno kompilace a později,když ve svých 15ti letech navštívil "house party" v KD LÁDVÍ a ještě později navštíví poprvé RADOST FX a propadne definitivně kouzlu techna,acidu a hardtrance.Poté už navštěvuje pravidelné večírky ve Sluníčku,Barandovských terasách,Miš maši,Slováči,Alfě,KD Ládví a Radosti FX.Přibližně v roce 1994 objeví vynil shop Disko duck a prozatím si tam chodí poslouchat vynily od Acid Orange,Tresoru atd.Své první desky kupuje u Loutky ve "Školské" a v Disko ducku na Zámeckých schodech.Z počátku inklinuje k holandskému soundu,detroit technu,acidu a německému hardtrancu.V roce 1997 začne kupovat techno desky a vyžívá se v minimalovém zvuku od J.Millse,Ch.Vogela,Pascala FEOSe,J.Atkinse(viz.mix"deep antlantic")

 

1996- zakládá sound system eta djs,který se v roce 2001 rozpadne a na nějakou dobu do r.2004 o sobě Goldstar nedává vědet.
2004-Začíná hrát po pražských klubech.Uskuteční svou první oficiální akci pod hlavičkou etadjs ACID MOVIE NIGHT,tentýž rok se ujme produkce v žižkovském klubu guru a začíná rozšiřovat svůj recordbag lomenými beaty,tudíž kromě techna a houseu hraje jungle,breakbeat a electro.
2005- naplno rozjíždí svůj projekt etadjs a kromě pořádání akcí hraje po pražských a mimopražských klubech
2007-Propadne kouzlu funkové muziky,rozšiřuje svůj recordbag a stává se sběratelem vynilových desek.
2009-pořádání akcí
MASH UP FUNK a produkce v Kladenském Týt music baru

2010-Zcela oddán kouzlu Funk,Soul a Groovy muziky pokračuje ve svých pravidelných akcích „Mash up funk“a zve Djs ze zahraničí.
2010-produkce
Le Mirage a pravidelné hraní v Polských,Slovenských,Německých a Švýcarských klubech

 

DJ ICHBIN

ichbin8_th.jpg

Dj Ichbin vlastním jménem Lukáš Campr se narodil roku 1982 v severočeském Chomutově. Již od útlého mládí ho zajímá muzika a pod vlivem starších kamarádů se postupně dostává přes punk a hardcore k EBM, industrialu a technu a později k triphopu, breakbeatu a D´n´B. V roce 2007 pořizuje své první gramofony a nakupuje první desky. Zpočátku dominuje jungle a jump up s příchutí tekna, ale klacky v kýblu hraje už opravdu každý a tak se pomalu přeorientoval na pomalejší breakbeat s prvky electra, techfunku a minimalu. Ve svých setech se nikdy nedrží jedné škatule, ale snaží se kombinovat styly a žánry tak aby to stále mělo hlavu a patu, ale aby to pokaždé bylo jiné v čem ho inspirují djs jako Krafty Kuts, Bassnectar nebo A.Skillz. Hraje/Hrál v klubech – Le Mirage (Praha), Wakata, (Praha), o2Cafebar (Praha), Touster (Praha), Cross (Praha), Kotelna (Chomutov), Jitřenka (Chomutov), Coffee Shop (Nepomuk), Mumie (Ústí nad Labem) … Povaleč Fest, Cumbajšpíl Fest … Oblíbení producenti – Aquasky, Noisia, A.Skillz, Bassnectar, Maelstrom, Kraak & Smaak, Far Too Loud, Nick Thayer, The Rouge Element, Krufty Kuts, Backdraft, Ricco Tubus …Oblíbené labely – LOT49, Passenger, Funkatech, Jalapeno, Menu Music, 777, Functional, Against The Grain, Di:Vision, Bomb Strikes …

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář