Jdi na obsah Jdi na menu
 


15.1.2010 ETA EXPERIENCE

10. 1. 2010

S novým rokem je tu opět oblíbený večírek DJe Goldstara "Eta Experience"

Tentokrát s hosty z daleké a zasněžené opavy, kteří v útulném obýváku letenské Wakaty zahřejí nejen sebe, ale i Vás - tancechtivé návštěvníky, jež nemají nikdy dost a nechají se unášet v rytmech rozmanité muziky do brzkých ranních hodin.
Pozvání přijali zkušení opavští bardi DJs Pitrboy a Technic-s, kteří kromě toho že jsou vyznavači a sběratelé vynilových desek jsou za gramofony jako doma.
Se svou směsicí funku, hiphopu, breakbeatu a housu Vám předvedou to nejlepší z klubové scény let minulých, ale i aktualní pecky.

Dalším bardem za gramofony je ostřílený DJ C.N.B v jehož vynilové sbírce se kromě DnB nachází nejedna klubová pecka, tudíž se můžete těšit na pořádný dance nášup tohoto usměvavého kouzelníka.

Posledním Djem večera je iniciátor tohoto večírku Dj Goldstar.....

 

DJ PITRBOY
Na začátku střední školy jsem se začal více zajímat o muziku a o vše, co je s ní spojeno. Poslouchal jsem hip hop, house a začal zkoušet mixovat cédéčka přes cd playery. Postupem času se mi pod ruce dostaly gramofony a nabralo to ten správný směr.

Od roku 1996 trápím gramofony, jak doma, tak na různých parties. Oslovil mě house a triphop. Postupem času techno, hardtek.Od roku 2005 se vracím z5 k house muzik a k breakbeatu v jakékoli formě. Mám rád funk , boogaloo, down-tempo a různé jiné šílenosti :)

Rok 1996 byl pro mě zlomový, seznámil jsem se s Ostravskou partičkou Bassdrum Brothers * Inspiral X62, AliYosha *,, Mozaika sound system * Radek, Kamil *. A hrával nejenom s nimi v legendárních Ostravských klubech T.N.T, Cihelna, Opavském klubu Kotelna, Mrkev aj... a na různých free parties a open airech po Severní Moravě aj....

DJ C.N.B

Na základce to byli 2 Unlimited, Magic Affair, Culture Beat, Scooter atd., pak přišly kazety s Thunderdomy a houseové kompilace a odtud již nebylo daleko k prvním zážitkům s mixovanou muzikou a prvními house a techno párty, ze kterých jeho vývoj pokračoval k drumandbassu. Ten si zamiloval. Pouhý poslech mu nestačil, a tak, kromě shánění informací o všem co ho tomto směru zajímalo, jednoho podzimního dne roku 2003 začal kupovat desky.
Jeho DJské začátky se v té době dehrávaly kulisách města Liberce a jeho okolí, kde spoluzaložil místní crew a začal pořádat párty. Od té doby odehrál nespočet setů v klubech i na open airech nejen v Česku, ale i na Slovensku a v Polsku.
Nyní vystupuje jako zástupce bookingu serveru drumandbass.cz, kam byl pozván v létě 2006 a ve kterém působí od roku 2005 pod nickem Medan také jako redaktor.
Z drumandbassu jsou jeho srdci nejblíže temné, rovné a energické technoidní sci-fi věci označované jako neurofunk a tech-step. Libuje si ale také v atmosférických odvětvích drumandbassu.
Často ho můžete také slýchat ve svém alter egu pouštět desky, kterými se rád vrací do svých housových a disko začátků.
Dnes má stálé noci v klubech: Matrix (Bomb Da Bass), Wakata (Horečka sobotní noci) a Shadow azyl (Wicked saturday) a je rezidentem klubu Le Mirage. Opakovaně ho můžete také slýchat v klubech Roxy a Cross.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář