Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mash Up Funk w/JAYL FUNK (Bombastic Jam, D)


Mash Up Funk 9.2.2013 Chapeaurouge
 

Special guest : JAYL FUNK (Bombastic Jam, D)
Support: Brada + Voita, Da Root, Goldstar
vstup : 50,-
start / end : 22:00 / 05:30


LINE UP:
22:00-00:30 Brada + Voita
00:30-03:00 JAYL FUNK
03:00-04:30 Da Root
04:30-05:30 Goldstar 
V sobotu 9.února se pražským klubem Chapeaurouge prožene další Mash Up Funk.
Aneb akce na které můžete slyšet žhavé funky a grúvy originály let sedmdesátých, vzápětí okořeněné současným elektronickým soundem, kterému se říká Funky Breakz, Nu Funk či Ghetto Funk.
Že to bude večírek vskutku nevídaný a s hudebním stylem v našich končinách neslýchaný není pochyb, neboť z německého Norimberku pozvání přijal Dj a nadějný producent Jayl Funk.

Vidět a slyšet jeho více než dvouhodinovou selekci nu, ghetto a dalších funky pecek bude rozhodně stát za to a milovníci funky breaků by si tento večírek neměli nechat ujít.

Z domácích Djs uslyšíte za breakbeat.cz Bradu a Voitu.
Za springbreak crew dje Da Roota a za mash up funk dje Goldstara

JAYL FUNK BIO

Jayl Funk není v našich krajích vůbec neznámý pojem a v sobotu 9.února se do Prahy podívá podruhé (poprvé to bylo na Funk Masters 2011)

O tom jak se mu povedlo, že se během dvou let probojoval mezi světovou funky breakovou špičku se dočtete níže

 Jeho hudba je ovlivněna zejména Oldschool Breakbeatem, house a Funk & Soulem.
V roce 2007 vyhrál se svým funky breakz setem v soutěži Movida Corona DJ Battle v rodném Norimberku.
Jako Dj objel celou evropu a hrál po boku Kraak & Smaak, Marc Hype, Ed Royal, Boca 45, Basement Freaks a dalších

Kromě djingu se věnuje produkci a též má na starosti svůj vlastní label „Honkey Phonk“, který v prosinci 2011 založil.
Zde během jednoho roku vydal 3 releasy a díky jeho specifickému funky soundu se můžeme těšit na další tracky z jeho dílny, které připravuje na další “Honkey Phonk 04“.

V roce 2008 vychází jeho první release “Washed Car“ pro Bleenchic Records , čímž si získal velkou podporu mezi současnými funky breakz producenty jako jsou: All Good Funk Alliance, Rephrase, Flow Dynamics .....

Další releasy na sebe nenechávají dlouho čekat a v letech 2008 – 2009 vydal na Timewarp Music EP “ A Tale Of 2 Cities“, nebo společně s Quincy Jointzem spolupracoval na “Fresh Funky Dude EP“ pro BadboEův label Breakbeat Paradise .

Rok 2010 je pro Jayl Funka přelomovým a se svým EP “We Got The Funk“ na labelu Bombastic Jam sklízí úspěchy po celém světě.
O tom že Jayl je vskutku dobrý producent není pochyb a s příchodem roku 2011 střílí od boku jeden dobrý track za druhým.
Například jeho druhé EP pro Bombastic Jam “Get Down On The Floor“ či skvělý “Dynamite Funk“ na kompilaci Manmade Feature Funk Vol.7 ve vynilové podobě svědčí o tom že právem patří mezi vyhledávané producenty současné funky breakz scény.
Z digitálních tracků jichž je bezpočet určitě stojí za zmínku releasy pro polský label Trufunk .
Tracky jako: “Let's Dance“, “Honk The Phonk“ nebo “Funky Song“ sklidili velký úspěch a zvlášť “Funky Song“ byl 1 měsíc Nr.1 na Juno Download a dalších 5 měsíců v prvních top ten.

Kromě vlastní tvorby udělal spoustu remixů, například pro: UMBO, Philly Blunt, DJ Prosper, Jazz k. Lipa, Dogo Argentin

V květnu 2012 vydává pro Bombastic Jam své debutové album “We Got The Funk“ na němž nechybí hitovky “We Got The Funk“, “Washed Car“, či kytarovka “Get Phunky“.