Jdi na obsah Jdi na menu
 


MASH UP FUNK NA CZECHPOINTU

15. 8. 2009

Eta djs pro vás v rámci TESKKO MINITOUR připravili hned několik partie's.Jak už jsme psali,tak ve dnech od 17.do 19.září přijedou ze sousedního Polska djs Teskko a Bratmat.aby nám ukázali jak se hraje funková muzika ve Wroclavi a dalších polských městech.

V pátek 18.9.budou hlavní headlineři na stagi RADIO1 MASH UP FUNK CHILLOUT v pražském Abatonu na party CZECHPOINT.Czechpoint pořádá Nextwave production a má již jedenácté pokračování.Tato akce konající se na 3,či 4 pódiích vyznačujíci se rozmanitostí hudebních stylů a posluchačům nabízí to nejlepší z české a slovenské elektronické scény.

Při příležitosti účinkování Teskka a Bratmata na czpointu jsme pro Vás připravili

WARM UP PARTIES na kterých budou k dostání lístky na czpoint za exlusivní cenu 80ti kč

 

RADIO 1 MASH UP FUNK CHILLOUT

Na 11 pokračování oblíbené akce CZECHPOINT se mohou návštěvníci těšit na chillout stage pod taktovkou Eta Djs.Jak již samotný název napovídá po hudební stránce se bude nejvíce těžit z funkové muziky ve všech jejích podobách.Od hiphopu,funku,soulu až po funky breaky,mashupy a disko 70let

Cílem této stage je představit publiku,že existuje i jiná-pomalejší a přesto energií nabitá muzika založená hodně na živých nástrojích,perkusích a okořeněná vocálem či mohutnou basovou linkou.

Jako headlineři večera se představí Djs z Polska TESKKO a BRATMAT,kteří v rámci své minitour po čr zavítají i na CZPOINT a předvedou jak se hraje v sousedním polsku.O tom že to nejsou žádní nováčci svědčí výčet akcí na kterých hráli a pořádali.Zahráli si po boku takových jmen jako jsou:Jon Kennedy (Tru Thoughts, Organik Recordings), Da Wiesel a Frequento (Sunsetsoul, Good Groove)a mnoho dalších.

Dalším zpestřením bude vystoupení Dje CHOCHACZe nesoucí se na vlnách brokenbeatů,funku a deephouse v doprovodu zasněného nebo energického hlasu zpěvačky Marie.

Dj BICA,který akci začne předvede jak se scratchuje a WECTOR jehož funkyhouse nálož zaručeně odlepí vaše nohy od podlahy,protože jak už to bývá-na chilloutu se nejen sedí,ale i tancuje...

Dj GOLDSTAR,který tuto stage pro vás připravil,v brzkých ranních hodinách akci zakončí barevným koktejlem plným funku,soulu,diska a boogaloo.

Více info naleznete na www.etadjs.estranky.cz

 

LINE UP

 

21.00-22.30 BICA

22.30-0.00 CHOCHACZ + live vocal by Marie

0.00-01.00 WECTOR

01.00-04.00 TESKKO + BRATMAT

04.00-05.00 GOLDSTAR

 

 

 

 

Obrazek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář