Jdi na obsah Jdi na menu
 


MASH UP FUNK @ NICK RECORDKICKS (Milano, IT)

25. 8. 2011

MASH UP FUNK @ NICK RECORKICKS

Dj a šéf labelu Recordkicks zahraje v září na Mash up Funk

Mash Up Funk se po prázdninové odmlce opět vrací do své domovské stáje klubu Chapeaurouge.
Tentokrát ve speciální italské edici v čele se skvělým djem a majitelem labelu Recordkicks s příhodným jménem Nick Recordkicksem
Pokud jste na Mash Up Funk ještě nezavítali, udělejte si svou premiéru a zavítejte v sobotu 10.září do klubu Chapeaurouge, kde vás čeká nejen funky jízda až do ranních hodin na kterou se jen tak nezapomíná.
O tom že Nick Recordkicks není žádným nováčkem svědčí mnohá vystoupení za hranicemi rodné Itálie a pro návštěvu Prahy si připravil speciální Dj set ze 7" palcových vynilových desek, tudíž se můžete těšit na pořádnou nálož funku, soulu, rare grooves a boogaloo.
Kromě Nicka během večera vystoupí další speciální host ze sousedního Slovenska, rezident bratislavského klubu Nu Spirit-Dj Kinet, jehož muzika se pohybuje od latinských rytmů, boogaloo až po funk a soul.
O český support se postarají Djs Goldstar, Saku&Brada a Mr Ultrafino.
Začíná se již od půl desáté hodiny večerní se vstupem zadarmo
.Po 23h se symbolickým poplatkem 50kč...

-------------

MASH UP FUNK 10.9.2011 Chapeaurouge
funk, soul, boogaloo, breakz

Start: 21:30
End : 05:30
Entry: před 23:00h FREE / po 23:00h 50,-

Djs:
Nick Recordkicks (Recordkicks, Milano IT)
Kinet (Nu Spirit, Bratislava SK)
Goldstar, Saku&Brada, Mr Ultrafino

--------------

LINE UP:

21:30-23:00 Saku&Brada
23:00-00:30 Mr Ultrafino
00:30-02:30 Nick Recordkicks
02:30-04:00 Kinet
04:00-05:30 Goldstar

--------------------------------------------------------------------------
Nick Recordkicks
label manager, Dj a promotér z Milána se na současné funk scéně aktivně pohybuje od roku 2003, kdy založil label Recordkicks na kterém vychází funk, rare grooves, soul a jazz dance.
Vsadil na New sound a díky jeho labelu se dostalo k uším posluchačů mnoho kvalitních kapel a projektů jako jsou například New Mastersounds, Diplomats of Solid Sound, Trio Valore, Baby Charles, Kokolo Afrobeat Orchestra, Smoove, Nostalgia 77, Diesler, Lack Of Afro, Link Quartet a mnoho dalších.
Nickův label si získal velkou oblibu jak mezi djs, tak i posluchači a jistě si každý fanda funk&soul muziky vybaví sérii kompilací Let's Boogaloo které kompilovali takové veličiny jako jsou Andy Smith, Snowboy, Rob Luis či Jazzman Gerald.
Když Nick není zaneprázdněn svým labelem, jezdí jako Dj po klubech.Je vášnivým sběratelem vynilových desek a o jeho pestrém výběru při hraní se přesvědčili fanoušci ze všech koutů světa. Cargo - London, Roter Salon - Berlin, New York Club - Barcelona, Marula Club - Madrid, Unique Club - Dusseldorf , Revolver Club - Melbourne , Tonic Lounge - Sydney , Urban Jazz Groove - Bremem, La Palma - Rome and Afrodisia - Granada.
Ve svém rodném městě je promotérem a rezidentem Boogaloo Clubu, kde pořádá Recordkicks klubové noci na kterých vystupovali Keb Darge, Eddie Piller, Andy Smith, Ian Wright, Jazzman Gerald, Frank Popp, Henry Storch a mnoho dalších.

http://www.myspace.com/nickrecordkicks
http://www.recordkicks.com/
http://www.play.fm/artist/nickrecordkicks