Jdi na obsah Jdi na menu
 


FUNK MASTERS CLUB EDITION @ Dj SUSPECT

 

funk-masters-suspect.jpg

 

 

FUNK MASTERS CLUB EDITION @ Dj SUSPECT
21.1. Akropolis

 

 

Dj Suspect (Favorite Rec, The Funk League, Paris)

Goldstar (etadjs)

Bica (Inside Kru)

Chochacz (Mejdanyzm) 

Rok se s rokem sešel a další FUNK MASTERS jsou za dveřmi. Tentokrát v menším měřítku než to bylo v lednu minulého roku v klubu "Kostel", což ale neznamená že by neměl být pořádný mejdan na který se bude ještě dlouho vzpomínat.  Naše klubová edice této "velké párty" tentokrát zavítá do osvědčeného prostoru žižkovského Paláce Akropolis a to v sobotu 21.ledna.  Pozvání přijal vzácný host z Francie - Dj Suspect, který si sebou přiveze zásobu 7" vinylů aby Vás svými scratchy dostal do kolen, funky peckami vyzvedl do nebeských výšin, soulem a groovem Vás vrátil zpátky na zem.

O support se postarají ostřílení matadoři pražské klubové scény
Djs Goldstar, Bica a Chochacz
Těšit se můžete na funk, soul, rare grooves, nu funk, hiphop, afrobeat a latin

LINE UP:
22:30-00:00 Bica
00:00-01:30 Chochacz
01:30-03:30 Suspect
03:30-05:00 Goldstar

-------------------------------------------------------

DJ SUSPECT (Funk League, Favorite rec.Paris)

http://www.myspace.com/suspectmusic
https://www.facebook.com/pages/Dj-Suspect/72938433742
http://soundcloud.com/dj-suspect

 

386211_251576358234418_100001461666964_782278_742576722_n.jpg


Jeho Dj sety boří hranice mezi hudebními styly.

Uslyšíte od něj vše možné od funku, hiphopu, afrobeatu až po jazz - vše pěkně ověnčené skvělým groovem a přikrášlené scratchy - není divu když mezi jeho největší vzory patří Afrika Bambaataa či Dj Format.

Díky těmto vzorům které Suspecta ovlivnili, je věrný starým dobrým vinylům, které sbírá a vozí hrát po celém světě na svá djská vystoupení.

Suspect je nejen nadějný Dj, ale i producent působící v seskupení The Funk League.

The Funk League mají za sebou již 3 EPečka u labelu Favorite Records a koncem minulého roku světlo světa spatřilo jejich povedené album FUNKY AS USUAL (špinavý jako obyčejně) na kterých spolupracovali s Sadatem X (Brand Nubian), Large Professorem (Main Source), Diamondem D (D.I.T.C), Andym C (Ugly Duckling) nebo Kylie Audist (The Bamboos)-------------------------------------------

DJ GOLDSTAR

http://www.etadjs.estranky.cz/
https://www.facebook.com/pages/Dj-Goldstar-ETA-Djs/103954126371078
http://www.soundcloud.com/goldstar
http://www.czechfunk.com/

Neúnavný Dj a Promotér

 

 

 

Norbert Goldstar k elektronické muzice přičichl ještě na základní škole(r.1991),kdy na pionýrském táboře sjížděl německé techno kompilace a později,když ve svých 15ti letech navštívil "house party" v KD LÁDVÍ a ještě později navštíví poprvé RADOST FX a propadne definitivně kouzlu techna,acidu a hardtrance.Poté už navštěvuje pravidelné večírky ve Sluníčku,Barandovských terasách,Miš maši,Slováči,Alf...ě,KD Ládví a Radosti FX.Přibližně v roce 1994 objeví vynil shop Disko duck a prozatím si tam chodí poslouchat vynily od Acid Orange,Tresoru atd.Své první desky kupuje u Loutky ve "Školské" a v Disko ducku na Zámeckých schodech.Z počátku inklinuje k holandskému soundu,detroit technu,acidu a německému hardtrancu.V roce 1997 začne kupovat techno desky a vyžívá se v minimalovém zvuku od J.Millse,Ch.Vogela,Pascala FEOSe,J.Atkinse...

1996- zakládá sound system eta djs,který se v roce 2001 rozpadne a na nějakou dobu do r.2004 o sobě Goldstar nedává vědet.

2004-Začíná hrát po pražských klubech.Uskuteční svou první oficiální akci pod hlavičkou etadjs ACID MOVIE NIGHT,tentýž rok se ujme produkce v žižkovském klubu guru a začíná rozšiřovat svůj recordbag lomenými beaty,tudíž kromě techna a houseu hraje jungle,breakbeat a electro.

2005- naplno rozjíždí svůj projekt etadjs a kromě pořádání akcí hraje po pražských a mimopražských klubech

2007-Propadne kouzlu funkové muziky a rozšiřuje svůj recordbag o groovy rytmy všech hudebních směrů

2009-pořádání akcí MASH UP FUNK a produkce v Kladenském Týt music baru

2010-Zcela oddán kouzlu Funk,Soul a Groovy muziky pokračuje ve svých pravidelných akcích „Mash up funk“a zve Djs ze zahraničí.

2010-produkce Le Mirage a pravidelné hraní v Polských,Slovenských,Německých a Švýcarských klubech

2011- Funk Masters + CZECHFUNK group

-----------------------------------------
DJ BICA

http://www.insidekru.com/

bica.jpg
 

 

 

 

Vlastním jménem Honza na naší taneční scéně není zdaleka nováčkem a co se týče jeho práce s gramofony a mixpultem, patří mezi technicky velmi dobře vybavené djs. Jeho promyšlené scratche jsou skvělým kořením jeho setů a dlouholeté zkušenosti s djingem dokázal zužitkovat nejen na své sólové dráze. Působí totiž i jako stálý člen známého českého live projektu Stephunk T a je členem partičky Inside Kru a Dubwise Gangsters.

Zapomenout se nesmí ani na to, že je i agilním promotérem klubových i venkovních akcí. V oblíbeném letenském dj lounge baru Wakata, kde před lety začínal jako dj, nyní působí jako produkční a v poslední době přenesl atmosféru tohoto klubu pod širé nebe na některé naše tradiční velké open air eventy jako jsou Sad-Ska Fest, Soundfeer, Let It Roll, Freeze Fest a další.

-------------------------------------------------
DJ CHOCHACZ

http://www.myspace.com/djchochacz
http://soundcloud.com/chochacz
https://www.facebook.com/pages/DJ-Choch%C3%A1cz/38096047370   

 

chochacz.jpg

 

Lukáš Chocholouš aka dj Chochácz pravidelně hraje přibližně od roku 2007 , hraní je pro něj především velký koníček a také odpočinek od pořádání různých parties, večírků, produkce na houseboatu U bukanýra a každoročního organizování festivalu ČÁRY pod hlavičkou MEJDANYZM. Na Funkovém poli jej můžete znát jako jednoho z organizátorů večírků FÚZE, které se pravidelně konají na Houseboatu Bukanýr