Jdi na obsah Jdi na menu

31.10. Funk Masters presents : Dobo Marzov (BG)


★FUNK MASTERS CLUB EDITION★
funk, soul, rare grooves, afro beat

31.10. PALÁC AKROPOLIS - Malá Scéna
START: 22:00
ENTRY : 60 CZK

DJS:
▶ DOBO MARZOV (Radio Varna, BG)
http://dobomarzov.com/
http://www.mixcloud.com/dobomarzov/

▶NORTON EAST (BG)
https://soundcloud.com/norton-east/70-west-africa-legends-mixtape

▶GOLDSTAR
http://www.djgoldstar.cz/
http://www.soundcloud.com/goldstar
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Drazí milovníci funkové muziky Funk Masters Party CZ se po prázdninové pauze vrací do své rodné stáje v Palác Akropolis, aby vám mohla v nadcházejícím mrazivém listopadu řádně zatopit pod nohama.

Pod rozehřáté kotle budou přikládat ti nejpovolanější se svou vinylovou nejen funkovou selekcí v čele se speciálním hostem z bulharska - Djem Dobo Marzovem, který si střihne speciální set ze svých sedmipalců.
O support se postará Goldstar a Dobův kolega z bulharska žijící v Mnichově Dj Norton East, který svou pravdivou afro selekcí zahájí celý večírek.


Funk Masters je poctěna že po delší době sejde takový mezinárodní line up, který uzavře další dekádu svého působení na české klubové scéně.
Přijďte tuto scénu podpořit s námi a uvidíte že nebudete litovat protančených střevíců ani melodií které nedostanete celý víkend z hlavy......
-o tom jsou FUNK MASTERS -

 

a3-novy-.pngDobo Marzov Bio:
Dobo Marzov pochází z bulharské Varny, kde působí jako Dj a moderátor v místní rozhlasové stanici Radio Varna, kde moderuje každou sobotu svůj pořad
"45 RPM’ Radio Show.

Láska k muzice započala již v jeho ranném věku kdy hrál na klávesy pro místní funk kapely ve svém rodném městě Varně.
Ve chvíli kdy přičichl k soulové muzice nebylo cesty zpět a černé vinylové desky jej natolik uchvátily, že začal sbírat vše co mělo ten správný groove.
Od Funk, Soul, Jazz, Hip-Hop, Boogie, Disko až po House Afro, latin, Electroniku napříč kontinenty.
Jeho kolekce čítá něco kolem 3500 vinylů - díky tomu má velmi slušný přehled o současné muzice a kromě hostování v radiích píše články o nových deskách do různých místních magazínů.
Od roku 2004 je moderátorem v místním rozhlasu "Radio Varna" kde pravidelně každou sobotu vysílá svůj pořad "45 RPM" Radio Show.
V roce 2009 rozjíždí "Funky Bites", party která hostí djs a kapely a udává aktuální směr současné funk-soul scény ve Varně.

Links:

The ’45 RPM’ radio show: live stream: http://broadcast.masters.bg:8000/live.m3u shows archive: http://www.mixcloud.com/Soulmate/
Radio Varna: http://bnr.bg/varna

Dobo Marzov:
http://dobomarzov.com/
http://www.mixcloud.com/dobomarzov/
https://twitter.com/dobomarzov