Jdi na obsah Jdi na menu

ETA DJs TOUR

29. 6. 2010

 

ETA Djs TOUR 8-10.7.2010
S přibývajícím horkým letním počasím se Eta Djs vrací v plné síle na českou Funky-Groovy scénu a za pomoci zajímavých hostů ze zahraničí Vám nabízí to nejlepší a nejkvalitnější co můžete v našich krajích slyšet.
V dubnu tohoto roku jsme Vám přivezli vynikajícího Dje, sběratele vynilových desek a jednoho z představitelů celosvětově známé kompilace Polish Funk, mapující polskou funk, soul a groovy scénu Dje Papa Zuru.
Papa Zura tu strávil 5 dní a moc si vychvaloval naše tančící a rozjařené publikum.
Večírky to byli skvělé a mnohdy trvali až do časných poledních hodin.
 
Díky těmto skvělým večírkům které se v dubnu s Papa Zurou odehráli jsme si dovolili po 3 měsících pozvat dalšího Dje z polska, který již u nás vystupoval před necelým rokem.
Vzpomínáte si ještě na plný parket pražského Chapeaurouge, kdy nebylo díky mlze vidět na krok a z reproduktorů se linula písen od The Apples - Killing, následována originální verzí od Rage Against the Machine - Killing in the name?
V té chvíli byl parket plný poskakujících a běsnících návštěvníků klubu a nejinak tomu bylo i za Djským pultem kde poskakoval náš polský host Dj Boogie.
Již jste někdy slyšeli Dje z ciziny který by do J.Browna či jiného předního představitele celosvětové Funk scény namixoval písně Flaminga M.Rottrové či Framus 5 M.Prokopa, následované funky breaky labelu Goodgroove records?
 
Tak to je přesně on - Dj Boogie z polské poznaně.Hudební chameleon a sběratel vynilových desek a další z propagátorů polské Funk, Soul a Groovy scény.
 
Boogie přijede ve čtvrtek 8.července do prahy a vystoupí v těchto klubech:
 
8.7.   Wakata - Praha
9.7.   Chapeaurouge - Praha
10.7. SAD-SKA Fest - Jezero Sadská (18-19.30)
10.7. Free-D bar - Mlékojedy u Neratovic
 
Eta Djs děkuje za skvělou spolupráci Wakatě, Chapeau a Free-D baru díky nimž  toto miniturné vzniklo.
Za Etu Goldstar
 

Obrazek

Muzikant,Dj a producent vlastním jménem Marcin se muzice věnuje již od svých mladých let.
V dětství navštěvuje hudební školu,kde hraje na klavír a dokonce si zahraje v divadle.
Postupem času dává přednost hře na kytaru a navštěvuje různá místa,kde se schází s dalšími muzikou zaujatými lidmi.Díky těmto dýchánkům se v letech 1997-98 přidává ke studentské kapele Danse Macabre,ve které zpívá své texty,hraje na kytaru a skládá hudbu.
S blížícím se rokem 2000 a po nasbírání zkušeností s kapelou Danse Macabre zakládá svou vlastní formaci Brakdanych inspirující se rockovou hudbou 70tých let.V této kapele skládal texty i muziku,zpíval a hrál na kytaru.Brakdanych měli úspěchy a každý víkend někde koncertovali.Nahráli i demo,které se hrálo v polských rádiích.
V roce 2002 propadne kouzlu jazzové,funk a soulové muziky.Začíná si kupovat desky a jako jeden z prvních Djs v rodné Poznani hrát tyto styly.Neznalému publiku představuje funk-soul-boogaloo a po prvních úspěších se rozhoduje nahrát první mixtape,který představí v poznanském radiu Mercury
S kufrem plným hudebních rozmanitostí začne vystupovat po celém polsku a šíří mezi lidi funkovou vlnu......

 

 

etadjs_tour.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář