Jdi na obsah Jdi na menu

Dj Papa Zura MINITOUR

25. 3. 2010

 

S příchodem slunečného počasí Eta Djs avizuje další příliv Funku a nespoutaného Groovu  v podobě skvělého Dje z Polské Poznaně.Člena SoulserviceDjTeamu,vydávající skvěloukompilaci Polish Funk.

 

Obrazek

 

 

1.4. 21h Nu Spirit / Bratislava
2.4. 21h Indian Bar / Zlín
3.4. 21h Bukanýr / Praha
4.4. 22h Radio Wave "GRUNDFUNK"
4.4. 00h Wakata / Praha
5.4. 22h Akropolis / Praha

 

ObrazekPAPA ZURA – DJ, producent, sběratel vinylových desek a člen seskupení Soul Service. Svou DJskou kariéru zahájil v 90. létech ve Funkadelia Sound Systému. V roce 2000 vydává se svou funky-acidjazzovou skupinou Bloo Zbir album Lublin Funk, na které ho můžeme slyšet hrát na kytaru a moog syntetizér. V poslední době se soustředí na produkci remixů a mashupů pro vinylový label Funky Mamas And Papas pod jménem „Papa’s got a Blend New Bag“.

SOUL SERVICE – skupina, která si vetkla za cíl dostat soul, funk, afro a jazzovou hudbu do uší a hlav polské veřejnosti. Ve skupině se setkali čtyři DJové: Burn Reynolds, Cpt.Spark, Misty a Papa Zura, kteří společnými silami pokračují v heroickém tažení za jeho naplněním.

 Dnes, když společnými silami bourají taneční parkety klubů v Polsku a Evropě se navíc snaží prosazovat originální polské soulové a funk groovy, které vytahují z temnot regálů a krabic za neocenitelné pomoci labelu Polskie Nagrania (nejstarší a stále činné polské nahrávací společnosti dříve známé pod legendárním jménem „Muza“). V této spolupráci vznikly vinylové a CD kompilace Polish Funk a Why Not Samba, které shromáždily polské nahrávky ze 60. a 70. let inspirované funkem, soulem, jazzem a latinskými rytmy.

 Soul Service odehráli svá vystoupení na večírcích, klubech a festivalech po celé Evropě – v Polsku, Švýcarsku, Německu, Itálii, Rusku, Bělorusku, Rakousku, Slovensku, Francii, Holandsku, Litvě, Velké Británii, Izraeli, Slovinsku a Lucembursku. Každé pondělí je můžete slyšet v pravidelné rádio show na Roxy.fm.

 

www.myspace.com/soulservicedjteam

www.soul-service.pl

 

Řekli o Polish Funku

Nádherná sbírka groovů, které jsme se celé roky snažili vydolovat z Polských archivů.

Dusty Groove America

 

Album, které dokazuje sílu a rozmanitost funky jazzu nahrávaném v 70. létech za železnou oponou.

Jazzman Records


Open'Er: DJ Papa Zura
Uploaded by mmlublin. - Music videos, artist interviews, concerts and more.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář