Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

FREQUENTO

 

Zakladatel labelu SUNSETSOUL a především vynikající Dj,se za gramofony pohybuje již od roku 1998,kdy se jako Dj a organizátor připojí k organizaci Phono Tone,u které měl možnost si zahrát po boku takových jmen jako jsou-Jazzanova, Nuspirit Helsinki, Terrence Parker, Alex Kid, Llorca a Parov Stellar

V roce 2002 společně s Splendorem, Bondem a Da Wieselem založí seskupení SUNSETSOUL,pod jehož hlavičkou pořádají v rodném Lipsku večírky a představují zdejšímu publiku funk,soul,rare grooves,latin,nu jazz a hiphop a liquid funk v jednom celovečerním balení,kdy někteří návštěvníci těchto akcí nechápali co to tam ten blázen za tím mixákem pouští...

V roce 2006 mají rezidentní večery v Německých klubech Moritzbastei, PolyesterClub, Chillum, Staubsauger a VictorJara se zahraničními hosty Smoove,Marc Hype a Jim Dunloop, Tal M. Klein, Goodgroove collective a další.

V roce 2007 startují svou radio show Deep Drops na radiu Blue,představující ty nejzajímavější protagonisty a Djs z celého světa.

Díky kontaktům a úspěšným rezidentním akcím Frequento navštíví Austrálii,kde v těch nejlepších Sidneyských klubech (Beach Rd Hotel Bondi, Tilbury Hotel, Mocean Bondi, Ceruti's Manly, Arthouse Sydney and a UTS Sydney)hraje s takovými jmény jako jsou:Dj Regal (Wiseguys), Nickodemus, Marc Hype & Jim Dunloop, Rephrase and Cookin On 3 Burners a další.O tom že je vynikající Dj svědčí i pozvání aby zahrál v nejlepším elektronickém rádiu v Sydney-FBI Radio.

Po návratu do rodného Lipska zakládá label SUNSETSOUL,který se specializuje na hip hop,jazzy,funk a latin muziku a vydává Da Wieselův skvělý počin SHOTGUN EP .Dále spolupracuje s lidmi jako jsou Basement Freaks,Quasamodo,Valique a Goodgroove collective.

V dnešní době se Frequento plně věnuje svému labelu a djingu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář