Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dj BICA

 Vlastním jménem Honza na naší taneční scéně není zdaleka nováčkem a co se týče jeho práce s gramofony a mixpultem, patří mezi technicky velmi dobře vybavené djs.
 Jeho promyšlené scratche jsou skvělým kořením jeho setů a dlouholeté zkušenosti s djingem dokázal zužitkovat nejen na své sólové dráze. Působí totiž i jako stálý člen známého českého live projektu Stephunk T a je členem partičky Inside Kru a Dubwise Gangsters.

Zapomenout se nesmí ani na to, že je i agilním promotérem klubových i venkovních akcí. V oblíbeném letenském dj lounge baru Wakata, kde před osmi lety začínal jako dj, nyní působí jako produkční a letos v létě se v jeho hlavně zrodil nápad, přenést atmosféru tohoto klubu pod širé nebe na některé naše tradiční velké open air eventy. Dobrá myšlenka se nakonec stala skutkem, a tak jste Letní Wakata bar mohli letos poprvé okoštovat na festivalu Soundfeer, nedávno také i na Let it Roll open airu a v září se objeví rovněž na festivalu Freeze Fest 2009.

Obrazek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zajímavý tip

(ELEEN, 12. 4. 2013 12:15)

Zdravím Vás. Všichni mluví o tom, že se objevila unikátní finta, jak snadno vydělat peníze - perfektní na jarní večery. Pro mě to je skvělá možnost výdělku a nemám slov, jak snadné to je. Do práce chodit sice nepřestanu, nicméně když to jde, tak si tu chvilku na sebrání volných zlaťáků najdu! Kdyžtak mrkněte na Nadhled.Web2001.cz